Post by speedway_history on Mar 9, 2016 21:51:37 GMT 1
1965
Billy Bales
Malcolm Brown
Cyril Crane
David Crane
John Dews
Clive Featherby
Arnold Haley
Stan Holey
Alan Jay
Derek Jay
Len Kirkham
Jack Kitchen
Eric Minall
'Taffy' Owen
Bob Paulson
Tommy Roper
1966
Billy Bales
John Dews
Arnold Haley
John Hart
Eric Hockaday
Alan Jay
Derek Jay
Jack Kitchen
George Major
Bob Paulson
Bob Warner
Dennis Wasden
1967
Billy Bales
John Dews
Arnold Haley
John Hart
Eric Hockaday
Alan Jay
Bengt Larsson
George Major
Roger Mills
Bob Paulson
Dennis Wasden
1968
Billy Bales
Dave Baugh
John Dews
Arnold Haley
Guy Hawkes
Bengt Larsson
Brian Maxted
Peter Maxted
Charlie Monk
Bob Paulson
Dennis Wasden
1969
Jim Airey
Billy Bales
Dave Baugh
John Dews
Arnold Haley
Guy Hawkes
Bengt Larsson
Brian Maxted
Bob Paulson
Cec Platt
Reg Wilson
Doug Wyer
1970
Jim Airey
Dave Baugh
Alan Bridgett
John Dews
Arnold Haley
Bengt Larsson
Brian Maxted
Bob Paulson
Stuart Ulph
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1971
Jim Airey
Steve Collins
Arnold Haley
Bernie Hornby
Bengt Larsson
George Major
Brian Maxted
'Taffy' Owen
Bob Paulson
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1972
Reidar Eide
Arnold Haley
Bert Harkins
Bernie Hornby
Dennis Jackson
Brian Maxted
Bob Paulson
Jim Ryman
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1973
Rick France
Arnold Haley
Rod Haynes
Bengt Larsson
Bob Paulson
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1974
Carl Glover
Arnold Haley
Rod Haynes
'Taffy' Owen
Bob Paulson
Craig Pendlebury
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1975
Nicky Allott
Kym Amundson
Carl Askew
Phil Bass
Tony Boyle
Ricky Day
Tony Featherstone
Carl Glover
Les Glover
Arnold Haley
Rod Haynes
Soren Karlsson
Ken Matthews
Craig Pendlebury
Reg Wilson
Doug Wyer
1976
Nicky Allott
Chris Bevan
Ernst Bogh
Tony Boyle
Louis Carr
Keith Evans
Carl Glover
Les Glover
Arnold Haley
Ian Jeffcoate
Bengt Larsson
'Taffy' Owen
Craig Pendlebury
Reg Wilson
Doug Wyer
1977
Chris Bevan
Tony Boyle
Billy Burton
Keith Evans
Carl Glover
Arnold Haley
Trevor Oldham
Craig Pendlebury
Phil White
Reg Wilson
Doug Wyer
1978
Nicky Allott
Phil Bass
Tony Boyle
Billy Burton
Ian Clark
Keith Evans
Mike Ferreira
Arnold Haley
Ian Jeffcoate
Barney Kennett
Dave Kennett
Rauli Makinen
Craig Pendlebury
Bernt Persson
Phil White
Sean Willmott
Reg Wilson
Bosse Wirebrand
Doug Wyer
1979
Nicky Allott
Eric Broadbelt
Arthur Browning
Neil Collins
Laurie Etheridge
Keith Evans
Steve Finch
Paul Harmer
Ian Jeffcoate
Henny Kroeze
Tommy Morley
Craig Pendlebury
Heinrich Sprenger
Terry Tulloch
Phil White
Reg Wilson
Doug Wyer
1980
Nicky Allott
Eric Broadbelt
Neil Collins
Ales Dryml Sr
Nigel Flatman
Carl Glover
Arnold Haley
Henny Kroeze
Klaus Lohmann
Steve Lomas
Shawn Moran
Wieslaw Patynek
Guy Robson
Paul Stead
Phil White
Reg Wilson
Doug Wyer
Jan Zabik
1981
Eric Broadbelt
Wayne Brown
Rob Carter
Mark Fiora
John Frankland
Alan Molyneux
Shawn Moran
Dave Morton
Brett Saunders
Paul Stead
Phil White
Reg Wilson
1982
David Bargh
Wayne Brown
Rob Carter
Mark Fiora
Robbie Foy
Shawn Moran
Dave Morton
Zenon Plech
Phil White
Reg Wilson
1983
David Bargh
John Davis
Kerry Gray
Alan Mason
Eric Monaghan
Shawn Moran
Dave Morton
Gerald Short
Paul Stead
Andy Steward
John Walmsley
David Walsh
Phil White
Reg Wilson
1984
Les Collins
Neil Collins
Colin Cook
Nigel Crabtree
Martin Hagon
Alan Mason
Shawn Moran
Dave Morton
Julian Parr
Jan O Pedersen
Gerald Short
Paul Stead
John Walmsley
David Walsh
Guy Wilson
Reg Wilson
1985
Steve Baker
Alf Busk
Peter Carr
Les Collins
Neil Collins
Martin Hagon
Shawn Moran
Dave Morton
Sam Nikolajsen
Flemming Rasmussen
Gerald Short
David Walsh
Reg Wilson
1986
Peter Carr
David Cheshire
Les Collins
Neil Collins
Paul Evitts
Tony Forward
Martin Hagon
Derrol Keats
Peter McNamara
Kelly Moran
Shawn Moran
Paul Thorp
David Walsh
Paul Whittaker
Reg Wilson
Sean Wilson
Doug Wyer
1987
David Blackburn
Peter Carr
Neil Collins
Glenn Doyle
Wayne Elliott
Derrol Keats
Kelly Moran
Shawn Moran
Ian M Stead
Adrian Stevens
Rob Tilbury
Sean Wilson
Rob Woffinden
1988
Trevor Banks
Steve Bastable
Les Collins
Peter Carr
Neil Collins
Nigel Crabtree
Glenn Doyle
Valentino Furlanetto
Andy Galvin
Randy Green
Craig Hodgson
Graham Jones
Derrol Keats
Einar Kyllingstad
Mike Long
Alan Mogridge
Kelly Moran
Shawn Moran
Gary O'Hare
Steve Regeling
Dean Standing
Ian M Stead
Darren Sumner
Olli Tyrvainen
Gordon Whitaker
Sean Wilson
1989-1990 - No team
1991
Ian Barney
Wayne Bridgeford
Louis Carr
Peter Carr
Stuart Coleman
Richard Davidson
Neil Evitts
Lars Gunnestad
Simon Green
Csaba Hell
Mark Hepworth
Ade Hoole
Derrol Keats
Richard Musson
David Wolstenholme
Simon Wolstenholme
1992
Louis Carr
Peter Carr
Neil Evitts
Simon Green
Mark Hepworth
Thierry Hilaire
Rob Homer
Steve Johnston
Steve Knott
Tony Langdon
Rob Price
David Wolstenholme
1993
Rene Aas
Steve Battle
Will Beveridge
David Blackburn
Graham Blackie
Louis Carr
Peter Carr
Dean Child
Steve Cope
Allan Fog
Rob Homer
Steve Johnston
Steve Knott
Roman Matousek
Chris Morton
Brett Saunders
Glyn Taylor
Rob Woffinden
1994
Anthony Barlow
Greg Bartlett
Mark Burrows
Louis Carr
Rod Colquhoun
Robbie Kessler
Steve Knott
Roman Matousek
Alan Mogridge
Shawn Moran
Jiri Stancl Jnr
Glyn Taylor
Shawn Venables
Rob Woffinden
1995
Rene Aas
Zoltan Adorjan
Greg Bartlett
Will Beveridge
Peter Boast
Chris Cobby
Neil Collins
Paul Gould
Mike Hampson
Roman Matousek
Jiri Stancl Jnr
Rob Steman
1996
Rene Aas
Zoltan Adorjan
Jon Armstrong
Tony Atkin
James Birkinshaw
Peter Boast
Lee Dicken
Sam Ermolenko
Bobby Hedden
Robbie Kessler
Grant MacDonald
Krister Marsh
Roman Matousek
Darren Pearson
Thomas Ravn
Scott Smith
Garry Stead
Mirko Wolter
1997
Rene Aas
James Birkinshaw
Peter Boast
Nick Couch
Mike Hampson
Derrol Keats
Robbie Kessler
Steve Knott
David McAllan
Lance Sealey
Scott Smith
Mirko Wolter
1998
Rene Aas
Karl Bagshaw
Peter Boast
Andre Compton
Glen Furniss
Dean Garrod
Derrol Keats
Steve Knott
Robert Larsen
Tommy Palmer
Scott Smith
Seemond Stephens
Carl Stonehewer
Paul Taylor
1999
Adam Allott
James Birkinshaw
Peter Boast
Simon Cartwright
Andre Compton
Paul Lee
Andrew Moore
Scott Smith
Simon Stead
Sean Wilson
2000
Adam Allott
James Birkinshaw
Simon Cartwright
Robbie Kessler
Paul Lee
Andrew Moore
Darren Pearson
Simon Stead
Sean Wilson
2001
Adam Allott
Lee Complin
James Denholm
Gary Flint
Daniel Hodgson
Lee Hodgson
Robbie Kessler
Andrew Moore
Lee Redmond
Rory Schlein
Scott Smith
Simon Stead
Sean Wilson
2002
Ricky Ashworth
James Birkinshaw
Lee Complin
Andrew Moore
Carl Shield
Scott Smith
Simon Stead
Ben Wilson
Sean Wilson
2003
Ricky Ashworth
James Birkinshaw
Ross Brady
Andre Compton
Benji Compton
Richard Hall
Andrew Moore
Luke Priest
Scott Smith
Ben Wilson
Sean Wilson
2004
Ricky Ashworth
James Birkinshaw
James Cockle
Shane Colvin
Andre Compton
Benji Compton
Richard Hall
Andrew Moore
Mark Thompson
Ben Wilson
Sean Wilson
2005
Ricky Ashworth
Andre Compton
Benji Compton
Paul Cooper
Richard Hall
Trevor Harding
Kyle Legault
David McAllan
Chris Mills
Andrew Moore
Mark Thompson
Ben Wilson
Sean Wilson
2006
Ricky Ashworth
Andre Compton
Benji Compton
Paul Cooper
Kyle Legault
Sam Martin
Emiliano Sanchez
David Speight
Mark Thompson
Ben Wilson
Tai Woffinden
2007
Ricky Ashworth
Byron Bekker
James Birkinshaw
James Cockle
Andre Compton
Paul Cooper
Karlis Ezergailis
Ben Hopwood
Simon Lambert
Cal McDade
Joel Parsons
David Speight
Ben Wilson
2008
Ricky Ashworth
Andre Compton
Paul Cooper
Ben Hopwood
Kyle Hughes
Sam Martin
Joel Parsons
Lee Smethills
David Speight
Ben Wilson
2009
Ricky Ashworth
Josh Auty
James Birkinshaw
Paul Cooper
Richard Hall
Ritchie Hawkins
Chris Mills
Joel Parsons
Luke Priest
Hugh Skidmore
Scott Smith
2010
Ricky Ashworth
Josh Auty
Arlo Bugeja
Paul Cooper
Josef Franc
Richard Hall
Simon Lambert
Stephen Morris
Hugh Skidmore
Paul Starke
2011
Ricky Ashworth
Josh Auty
Byron Bekker
Ashley Birks
Ben Hopwood
Simon Lambert
Shane Parker
Emiliano Sanchez
James Sarjeant
Hugh Skidmore
2012
Josef Franc
Joe Haines
Richard Hall
Klaus Jakobsen
Jake Knight
Adam McKinna
Emiliano Sanchez
Chris Schramm
Hugh Skidmore
Ricky Wells
2013
Facundo Albin
Max Clegg
Andre Compton
Oliver Greenwood
Joe Haines
Richard Hall
Brendan Johnson
Jake Knight
Damien Koppe
Simon Lambert
Danny Maassen
Adam Roynon
James Sarjeant
Simon Stead
Ricky Wells
2014
Josh Bates
Liam Carr
Sam Chapman
Andre Compton
Nicolas Covatti
Tyler Govier
Leigh Lanham
Ryan MacDonald
Arron Mogridge
Simon Nielsen
Taylor Poole
Tyron Proctor
Adam Roynon
Simon Stead
Chris Widman
Ben Wilson
2015
Robin Aspegren
Josh Bates
David Bellego
Ashley Birks
Paco Castagna
Andre Compton
Jason Garrity
Nicolai Klindt
Tyron Proctor
Arthur Sissis
Simon Stead
Zach Wajtknecht
2016
Josh Bates
Dimitri Berge
Jason Garrity
Nathan Greaves
Richard Hall
Kyle Howarth
Arthur Sissis
Simon Stead
Nathan Stoneman
2017
Josh Bates
Lasse Bjerre
Robert Branford
Layne Cupitt
Josh Grajczonek
Jan Graversen
Kyle Howarth
Todd Kurtz
Ryan MacDonald
Andy Mellish
Jack Parkinson-Blackburn
Blair Smith
Nathan Stoneman
Kevin Whelan
Georgie Wood
2018
Kasper Andersen
Lasse Bjerre
Jan Graversen
Kyle Howarth
Todd Kurtz
Joe Lawlor
Connor Mountain
Broc Nicol
James Shanes
Jack Smith
Georgie Wood
Charles Wright
2019
Kasper Andersen
Kyle Howarth
Danyon Hume
Drew Kemp
Zaine Kennedy
Danny King
Todd Kurtz
Josh MacDonald
Broc Nicol
Ty Proctor
Justin Sedgmen
Billy Bales
Malcolm Brown
Cyril Crane
David Crane
John Dews
Clive Featherby
Arnold Haley
Stan Holey
Alan Jay
Derek Jay
Len Kirkham
Jack Kitchen
Eric Minall
'Taffy' Owen
Bob Paulson
Tommy Roper
1966
Billy Bales
John Dews
Arnold Haley
John Hart
Eric Hockaday
Alan Jay
Derek Jay
Jack Kitchen
George Major
Bob Paulson
Bob Warner
Dennis Wasden
1967
Billy Bales
John Dews
Arnold Haley
John Hart
Eric Hockaday
Alan Jay
Bengt Larsson
George Major
Roger Mills
Bob Paulson
Dennis Wasden
1968
Billy Bales
Dave Baugh
John Dews
Arnold Haley
Guy Hawkes
Bengt Larsson
Brian Maxted
Peter Maxted
Charlie Monk
Bob Paulson
Dennis Wasden
1969
Jim Airey
Billy Bales
Dave Baugh
John Dews
Arnold Haley
Guy Hawkes
Bengt Larsson
Brian Maxted
Bob Paulson
Cec Platt
Reg Wilson
Doug Wyer
1970
Jim Airey
Dave Baugh
Alan Bridgett
John Dews
Arnold Haley
Bengt Larsson
Brian Maxted
Bob Paulson
Stuart Ulph
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1971
Jim Airey
Steve Collins
Arnold Haley
Bernie Hornby
Bengt Larsson
George Major
Brian Maxted
'Taffy' Owen
Bob Paulson
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1972
Reidar Eide
Arnold Haley
Bert Harkins
Bernie Hornby
Dennis Jackson
Brian Maxted
Bob Paulson
Jim Ryman
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1973
Rick France
Arnold Haley
Rod Haynes
Bengt Larsson
Bob Paulson
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1974
Carl Glover
Arnold Haley
Rod Haynes
'Taffy' Owen
Bob Paulson
Craig Pendlebury
Bob Valentine
Reg Wilson
Doug Wyer
1975
Nicky Allott
Kym Amundson
Carl Askew
Phil Bass
Tony Boyle
Ricky Day
Tony Featherstone
Carl Glover
Les Glover
Arnold Haley
Rod Haynes
Soren Karlsson
Ken Matthews
Craig Pendlebury
Reg Wilson
Doug Wyer
1976
Nicky Allott
Chris Bevan
Ernst Bogh
Tony Boyle
Louis Carr
Keith Evans
Carl Glover
Les Glover
Arnold Haley
Ian Jeffcoate
Bengt Larsson
'Taffy' Owen
Craig Pendlebury
Reg Wilson
Doug Wyer
1977
Chris Bevan
Tony Boyle
Billy Burton
Keith Evans
Carl Glover
Arnold Haley
Trevor Oldham
Craig Pendlebury
Phil White
Reg Wilson
Doug Wyer
1978
Nicky Allott
Phil Bass
Tony Boyle
Billy Burton
Ian Clark
Keith Evans
Mike Ferreira
Arnold Haley
Ian Jeffcoate
Barney Kennett
Dave Kennett
Rauli Makinen
Craig Pendlebury
Bernt Persson
Phil White
Sean Willmott
Reg Wilson
Bosse Wirebrand
Doug Wyer
1979
Nicky Allott
Eric Broadbelt
Arthur Browning
Neil Collins
Laurie Etheridge
Keith Evans
Steve Finch
Paul Harmer
Ian Jeffcoate
Henny Kroeze
Tommy Morley
Craig Pendlebury
Heinrich Sprenger
Terry Tulloch
Phil White
Reg Wilson
Doug Wyer
1980
Nicky Allott
Eric Broadbelt
Neil Collins
Ales Dryml Sr
Nigel Flatman
Carl Glover
Arnold Haley
Henny Kroeze
Klaus Lohmann
Steve Lomas
Shawn Moran
Wieslaw Patynek
Guy Robson
Paul Stead
Phil White
Reg Wilson
Doug Wyer
Jan Zabik
1981
Eric Broadbelt
Wayne Brown
Rob Carter
Mark Fiora
John Frankland
Alan Molyneux
Shawn Moran
Dave Morton
Brett Saunders
Paul Stead
Phil White
Reg Wilson
1982
David Bargh
Wayne Brown
Rob Carter
Mark Fiora
Robbie Foy
Shawn Moran
Dave Morton
Zenon Plech
Phil White
Reg Wilson
1983
David Bargh
John Davis
Kerry Gray
Alan Mason
Eric Monaghan
Shawn Moran
Dave Morton
Gerald Short
Paul Stead
Andy Steward
John Walmsley
David Walsh
Phil White
Reg Wilson
1984
Les Collins
Neil Collins
Colin Cook
Nigel Crabtree
Martin Hagon
Alan Mason
Shawn Moran
Dave Morton
Julian Parr
Jan O Pedersen
Gerald Short
Paul Stead
John Walmsley
David Walsh
Guy Wilson
Reg Wilson
1985
Steve Baker
Alf Busk
Peter Carr
Les Collins
Neil Collins
Martin Hagon
Shawn Moran
Dave Morton
Sam Nikolajsen
Flemming Rasmussen
Gerald Short
David Walsh
Reg Wilson
1986
Peter Carr
David Cheshire
Les Collins
Neil Collins
Paul Evitts
Tony Forward
Martin Hagon
Derrol Keats
Peter McNamara
Kelly Moran
Shawn Moran
Paul Thorp
David Walsh
Paul Whittaker
Reg Wilson
Sean Wilson
Doug Wyer
1987
David Blackburn
Peter Carr
Neil Collins
Glenn Doyle
Wayne Elliott
Derrol Keats
Kelly Moran
Shawn Moran
Ian M Stead
Adrian Stevens
Rob Tilbury
Sean Wilson
Rob Woffinden
1988
Trevor Banks
Steve Bastable
Les Collins
Peter Carr
Neil Collins
Nigel Crabtree
Glenn Doyle
Valentino Furlanetto
Andy Galvin
Randy Green
Craig Hodgson
Graham Jones
Derrol Keats
Einar Kyllingstad
Mike Long
Alan Mogridge
Kelly Moran
Shawn Moran
Gary O'Hare
Steve Regeling
Dean Standing
Ian M Stead
Darren Sumner
Olli Tyrvainen
Gordon Whitaker
Sean Wilson
1989-1990 - No team
1991
Ian Barney
Wayne Bridgeford
Louis Carr
Peter Carr
Stuart Coleman
Richard Davidson
Neil Evitts
Lars Gunnestad
Simon Green
Csaba Hell
Mark Hepworth
Ade Hoole
Derrol Keats
Richard Musson
David Wolstenholme
Simon Wolstenholme
1992
Louis Carr
Peter Carr
Neil Evitts
Simon Green
Mark Hepworth
Thierry Hilaire
Rob Homer
Steve Johnston
Steve Knott
Tony Langdon
Rob Price
David Wolstenholme
1993
Rene Aas
Steve Battle
Will Beveridge
David Blackburn
Graham Blackie
Louis Carr
Peter Carr
Dean Child
Steve Cope
Allan Fog
Rob Homer
Steve Johnston
Steve Knott
Roman Matousek
Chris Morton
Brett Saunders
Glyn Taylor
Rob Woffinden
1994
Anthony Barlow
Greg Bartlett
Mark Burrows
Louis Carr
Rod Colquhoun
Robbie Kessler
Steve Knott
Roman Matousek
Alan Mogridge
Shawn Moran
Jiri Stancl Jnr
Glyn Taylor
Shawn Venables
Rob Woffinden
1995
Rene Aas
Zoltan Adorjan
Greg Bartlett
Will Beveridge
Peter Boast
Chris Cobby
Neil Collins
Paul Gould
Mike Hampson
Roman Matousek
Jiri Stancl Jnr
Rob Steman
1996
Rene Aas
Zoltan Adorjan
Jon Armstrong
Tony Atkin
James Birkinshaw
Peter Boast
Lee Dicken
Sam Ermolenko
Bobby Hedden
Robbie Kessler
Grant MacDonald
Krister Marsh
Roman Matousek
Darren Pearson
Thomas Ravn
Scott Smith
Garry Stead
Mirko Wolter
1997
Rene Aas
James Birkinshaw
Peter Boast
Nick Couch
Mike Hampson
Derrol Keats
Robbie Kessler
Steve Knott
David McAllan
Lance Sealey
Scott Smith
Mirko Wolter
1998
Rene Aas
Karl Bagshaw
Peter Boast
Andre Compton
Glen Furniss
Dean Garrod
Derrol Keats
Steve Knott
Robert Larsen
Tommy Palmer
Scott Smith
Seemond Stephens
Carl Stonehewer
Paul Taylor
1999
Adam Allott
James Birkinshaw
Peter Boast
Simon Cartwright
Andre Compton
Paul Lee
Andrew Moore
Scott Smith
Simon Stead
Sean Wilson
2000
Adam Allott
James Birkinshaw
Simon Cartwright
Robbie Kessler
Paul Lee
Andrew Moore
Darren Pearson
Simon Stead
Sean Wilson
2001
Adam Allott
Lee Complin
James Denholm
Gary Flint
Daniel Hodgson
Lee Hodgson
Robbie Kessler
Andrew Moore
Lee Redmond
Rory Schlein
Scott Smith
Simon Stead
Sean Wilson
2002
Ricky Ashworth
James Birkinshaw
Lee Complin
Andrew Moore
Carl Shield
Scott Smith
Simon Stead
Ben Wilson
Sean Wilson
2003
Ricky Ashworth
James Birkinshaw
Ross Brady
Andre Compton
Benji Compton
Richard Hall
Andrew Moore
Luke Priest
Scott Smith
Ben Wilson
Sean Wilson
2004
Ricky Ashworth
James Birkinshaw
James Cockle
Shane Colvin
Andre Compton
Benji Compton
Richard Hall
Andrew Moore
Mark Thompson
Ben Wilson
Sean Wilson
2005
Ricky Ashworth
Andre Compton
Benji Compton
Paul Cooper
Richard Hall
Trevor Harding
Kyle Legault
David McAllan
Chris Mills
Andrew Moore
Mark Thompson
Ben Wilson
Sean Wilson
2006
Ricky Ashworth
Andre Compton
Benji Compton
Paul Cooper
Kyle Legault
Sam Martin
Emiliano Sanchez
David Speight
Mark Thompson
Ben Wilson
Tai Woffinden
2007
Ricky Ashworth
Byron Bekker
James Birkinshaw
James Cockle
Andre Compton
Paul Cooper
Karlis Ezergailis
Ben Hopwood
Simon Lambert
Cal McDade
Joel Parsons
David Speight
Ben Wilson
2008
Ricky Ashworth
Andre Compton
Paul Cooper
Ben Hopwood
Kyle Hughes
Sam Martin
Joel Parsons
Lee Smethills
David Speight
Ben Wilson
2009
Ricky Ashworth
Josh Auty
James Birkinshaw
Paul Cooper
Richard Hall
Ritchie Hawkins
Chris Mills
Joel Parsons
Luke Priest
Hugh Skidmore
Scott Smith
2010
Ricky Ashworth
Josh Auty
Arlo Bugeja
Paul Cooper
Josef Franc
Richard Hall
Simon Lambert
Stephen Morris
Hugh Skidmore
Paul Starke
2011
Ricky Ashworth
Josh Auty
Byron Bekker
Ashley Birks
Ben Hopwood
Simon Lambert
Shane Parker
Emiliano Sanchez
James Sarjeant
Hugh Skidmore
2012
Josef Franc
Joe Haines
Richard Hall
Klaus Jakobsen
Jake Knight
Adam McKinna
Emiliano Sanchez
Chris Schramm
Hugh Skidmore
Ricky Wells
2013
Facundo Albin
Max Clegg
Andre Compton
Oliver Greenwood
Joe Haines
Richard Hall
Brendan Johnson
Jake Knight
Damien Koppe
Simon Lambert
Danny Maassen
Adam Roynon
James Sarjeant
Simon Stead
Ricky Wells
2014
Josh Bates
Liam Carr
Sam Chapman
Andre Compton
Nicolas Covatti
Tyler Govier
Leigh Lanham
Ryan MacDonald
Arron Mogridge
Simon Nielsen
Taylor Poole
Tyron Proctor
Adam Roynon
Simon Stead
Chris Widman
Ben Wilson
2015
Robin Aspegren
Josh Bates
David Bellego
Ashley Birks
Paco Castagna
Andre Compton
Jason Garrity
Nicolai Klindt
Tyron Proctor
Arthur Sissis
Simon Stead
Zach Wajtknecht
2016
Josh Bates
Dimitri Berge
Jason Garrity
Nathan Greaves
Richard Hall
Kyle Howarth
Arthur Sissis
Simon Stead
Nathan Stoneman
2017
Josh Bates
Lasse Bjerre
Robert Branford
Layne Cupitt
Josh Grajczonek
Jan Graversen
Kyle Howarth
Todd Kurtz
Ryan MacDonald
Andy Mellish
Jack Parkinson-Blackburn
Blair Smith
Nathan Stoneman
Kevin Whelan
Georgie Wood
2018
Kasper Andersen
Lasse Bjerre
Jan Graversen
Kyle Howarth
Todd Kurtz
Joe Lawlor
Connor Mountain
Broc Nicol
James Shanes
Jack Smith
Georgie Wood
Charles Wright
2019
Kasper Andersen
Kyle Howarth
Danyon Hume
Drew Kemp
Zaine Kennedy
Danny King
Todd Kurtz
Josh MacDonald
Broc Nicol
Ty Proctor
Justin Sedgmen